ZONGORAÓRÁK ALBERTTEL, AVAGY MI KELL A NŐNEK? ÉS MI KELL A FÉRFINAK?
Lebilincselően izgalmas romantikus-erotikus-lélektani regény két kötetben
"AZ ÉVSZÁZAD EROTIKUS REGÉNYE"
„Az évszázad erotikus regénye” - nyilatkozta az egyik olvasó a könyvről. És talán nem is jár messze a valóságtól. Egy olyan erotikus regény, melyben kínzó lassúsággal, patikamérlegen van adagolva a folyamatos érzéki és érzelmi feszültség 940 oldalon keresztül. Egy olyan regény, ahol a két főszereplő között izzik a levegő akkor is, ha egy ujjal sem érnek egymáshoz, csak indirekt módon találkozik össze a testük, válluk, bőrük, kezük a zongoraórák közben.
A Zongoraórák Alberttel című könyvből sistereg az erotika, az érzékiség, de messze nem csak testi szinten. A két főhős olykor már szinte idegőrlő, kifinomult játéka egymással, a sziporkázó, vérforraló szócsaták, a rengeteg parázsló testközelség, a feszült lélektani pillanatok, a szellemes, egymásnak feszülő, izzó flörtök, az egymásba fúródó tekintetek, a sokat sejtető arcjátékok - mindez lebilincselő módon mutatja be aprólékosan, hányféle módon lehet úgyszólván megőrjíteni a másik felet egy ismerkedés során, vagy később, egy párkapcsolatban. Egyszerű anatómiai kalauz helyett (ezt az ujjat oda nyomd, azt a testrészt ott birizgáld, és akkor jó lesz) a lehetőségek hihetetlen tárházát vonultatja fel a könyv, hogyan és hányféle módon lehet megbolondítani a másikat már úgy is, hogy még egyáltalán nem érünk hozzá. Az író lassan, folyamatosan, állandóan növekedve és egyre nagyobb hullámokban adagolja ezt a feszült erotikát, amely mikor megjelenik a testiség szintjén is a regény lapjain, művészi finomsággal, apró részletességgel ábrázolja a férfi és a nő egymásra találását. És teszi ezt oly módon, hogy egyetlen vulgáris kifejezés, egyetlen nyers anatómiai megnevezés sem szerepel a legforróbb és legvadabb jelenetek közben sem, ugyanakkor a legintimebb testközelségbe viszi az olvasót a szereplőkkel. A könyv egyik olvasója, meglehetősen nyers kifejezést adva a véleményének így fogalmazott: „Hogy a csudába lehet ilyen gyönyörűen leírni egy közösülést?” És ezektől a mesterien megírt, különböző módokon perzselő jelenetektől úgyszólván hemzseg a könyv. Mindezt olyan módon oldotta meg az írónő, hogy bár úgyszólván semmit sem rejt véka alá, mégsem kell a regény borítóján feltüntetni a tizennyolcas karikát. Ugyanakkor hangsúlyozom, hogy a könyv messze nem az érzékiségről szól öncélúan. Ez korántsem egy egyszerű erotikus regény, annál sokkal több. A szenvedély csak eszköz, melyben utat tud magának törni a teljesen megmagyarázhatatlan, szinte irreális érzelem, amely egy pillanat alatt elsodorja a két főhőst, ahogy felbukkannak egymás életében. A sors által mesterien előre megszőtt szálak, a gyermekkor és a jelen szürreális keveredése, időn és téren átívelő szerelem - nos, mintha a valóság és a csoda fonódna össze egymással. Ez a könyv akár hetekig folyamatos lázban tartja az olvasót, aki jóformán megpattan a feszültségtől, miközben a két főhős az elfojtott vágytól izzva, reszketve és feltüzelve kerülgeti egymást. „Ezt a könyvet nem lehet letenni” - nyilatkozta és nyilatkozza szinte az összes olvasó, és a tesztelési fázis alatt a tesztolvasók szinte ostromolták az írót a következő fejezetekért.
A Zongoraórák Alberttel valóban egy rendkívüli regény, mely egyszerre lélektani, erotikus, humoros, zenés, rendkívül őszinte és valósághű alkotás. Sokat elárul róla az is, hogy nemcsak nők, hanem férfiak is szívesen olvassák. Mindkét nem gondolataiba és működésébe leplezetlen betekintést enged, és egy biztos: aki belevág az olvasásába, garantáltan nem fog unatkozni.
A könyvbe bele lehet olvasni itt: Részletek a könyvből, illetve a Facebook oldalán.
LEPJE MEG SZERETTÉT!
EGY LENYŰGÖZŐ ROMANTIKUS KÖNYV KARÁCSONYI AJÁNDÉKBA
KARÁCSONYI AKCIÓ! A KÉT KÖTET 9990 FT HELYETT MOST 7690 FT! Az akció 2024 december 31 éjfélig tart.
Zongoraórák Alberttel. Egy olyan lélektani-párkapcsolati regény, amelyet nem lehet letenni. Egy regény, amely 940 oldalon keresztül izzik a feszültségtől, a férfi és nő közötti játékoktól, az érzelmek, a szenvedély és az érzékek hullámzásától. Egy regény, amely giccses érzelgősség helyett szellemes, őszinte közvetlenséggel és olykor kissé nyers, szókimondó humorral ábrázolja egy kialakuló vonzalom szépségeit és botladozásait. Egy regény, amely olyan intim testközelségbe hozza az olvasót a két főszereplővel, mintha vele magával történne meg minden. Ebben a könyvben nincsenek felrobbanó autók, összedőlő épületek, gyilkosság, vérfürdő, nincsenek olcsó, naturális, vulgáris stílusban megírt szexjelenetek, ebben a könyvben nincs a korunkra jellemző felpörgetett tempó. Aki ezekre vágyik, annak semmiképpen nem ajánlom ezt a könyvet. Aki viszont szívesen olvas sok izgalmas, lélegzetelállító apró történésről, ahogyan két ember között a kezdeti elsöprő vonzalomból egyre mélyebb érzés és szenvedély bontakozik ki a számos buktató és félreértés között, annak mindenképpen érdemes elolvasnia ezt a regényt. A szórakoztató élmény mellett a könyv segíteni tud sok ismerkedési és párkapcsolati dologban is az olvasónak, mivel rengeteg módon ábrázolja a férfi és női kommunikáció, metakommunikáció, testbeszéd apró finomságait és annak a másik nemre gyakorolt vonzó vagy taszító hatásait.
A Zongoraórák Alberttel című könyv 940 oldal, mely két kötetben jelent meg a könnyebb kezelhetőség érdekében. A közzétett részletekbe bárki beleolvashat, illetve számos cikkből és blogból tájékozódhat az alábbi oldalakon:
Részletek a könyvből
Cikkek a könyvről
Könyvvásárlással kapcsolatos információk:
www.zongoraorakalberttel.hu
Rövid tartalmi ismertető
Az elhanyagolt, életunt, válása miatt mélyen depressziós zongoratanárnő élete egyetlen perc alatt fenekestül felfordul, amikor véletlenül megpillant egy fiatalkori videót egy híres zenészről, akit addig soha nem látott, és rádöbben, hogy egész életében ezt a férfit kereste. Csakhogy a férfi tökéletesen elérhetetlen számára, mivel térben is, időben is nagyon messze van tőle, és a tanárnőnek csak a reménytelen sóvárgás marad. Mígnem egy nap, mintha manifesztálódott volna a semmiből, besétál az életébe a híres zenész tökéletes hasonmása Szilasi Albert 39 éves építész személyében, aki zongorázni szeretne tőle tanulni. A férfi kihívóan jóképű, sikeres, magabiztos, pimasz és kezelhetetlen, igazi szívtipró, aki hozzá van szokva, hogy minden nő rögtön a lábai elé omlik. A zongoratanárnő azonban kavicsot dob a gépezetbe, egyáltalán nem hajlandó megadni magát, és tartással teli huncut, makacs, bájos viselkedésével szép lassan az őrületbe kergeti a férfit. Kettejük állandó szerelmi, érzelmi és érzéki lélektani játékáról szól a regény, mely izzik a feszültségtől, és bár látszólag apró történésekből áll, mégis olyan olvasmány, amelyet nem lehet letenni. Milyen az a női viselkedés, amellyel izzó szerelemre lehet gyújtani egy férfit? És milyen az a férfi viselkedés, amelyre a nők nagy többsége ki van éhezve a jelen korban is? Ezekre a kérdésekre kaphatunk számos választ a könyvből, mely az izgalmas történet mellett sok nőnek és férfinak adhat segítséget a párkapcsolatok szövevényes útvesztőiben is.
A modern Darcy, Szilasi Albert
Darcy. A név, amely fogalommá vált, és magában hordozza szinte minden nő álmát. A férfi, aki erős, akinek acélos karaktere és tartása van, és egy rendkívüli, tiszta belső nemességgel bír. Egy férfi, aki a 18. században megszületett egy angol írónő fantáziájában, és halhatatlan alakká vált, ikonná minden nő számára. A férfi karakter, amely kiállja az idő próbáját, kiállja az évszázadokat, és bár a trendek, divatok, irányzatok jönnek-mennek, de a nemes férfialak mit sem változik, és ugyanúgy uralja a női szíveket kétszáz évvel később is, mint az 1800-as években.
És ez a férfialak most újjászületve itt áll előttünk Szilasi Albert személyében Vira King Zongoraórák Alberttel című regényében. Modernebb, lazább, vadócabb formában, de ő az tagadhatatlanul. Darcy. Darcy kicsit átalakulva, megújulva a 39 éves építész bőrében. Szilasi Albert lenyűgöző jelenség a kócos, sötét hajával, egyszerre vad és nemes arcával, mandulavágású éjsötét szemeivel, laza, szabad és időtlen stílusával, mellyel fittyet hány bármiféle aktuális trendnek. Szilasi Albertből sugárzik az erő, a biztonság, a nyers, természetes, belülről fakadó csiszolatlan lovagiasság. Modora nagyvonalúan udvarias, mentes mindenféle mézesmázos sallangtól. Szája körül kissé szemtelen, gúnyos vigyor, magasra húzott szemöldöke alól pajkos, nyughatatlan kisördögként szikrázó tekintet, szellemesen sziporkázó rövid, csípős mondatok, mély, dünnyögő hang. Bár viselkedése gyakran pimasz és renitens, belső töretlen nemessége szakadatlanul átragyog a lényén, és ősi férfiereje védelmező gyengédséggel keveredik. Minden körülmények között úriember marad, bármi történjék is. Gerince és büszke tartása törhetetlen, és bármilyen sebzett is belül, gránitkeménységű arcának legfeljebb sápadtsága árulkodik a bensejében dúló harcról. Szilasi Albert egy olyan férfi, aki egyszerre erélyes és védelmező, megingathatatlan támaszként áll egy nő mellett, és ha olykor kissé kemény is, őszintén és nyersen kedves is tud lenni, bár ez a kedvesség sohasem csap át negédes hangvételbe. Szilasi Albert személyében lenyűgözően keveredik a régebbi időkből származó nemes úriember, gáláns lovag, és a vonzó, magabiztos, szemtelen csibész, akire egyszerűen nem lehet haragudni. És bár körüldongják a nők, belső tartása nem engedi meg, hogy visszaéljen előnyös helyzetével, mert, ahogy a könyvben keresetlen egyszerűséggel megfogalmazza, „a másik fél beleadja az érzéseit, és abból aztán mindenféle bonyodalom származik”. Szilasi Albert egyáltalán nem tartja magát szentnek, és nem is viselkedik szentként. Sallangmentes, őszinte, egyenes, szókimondó. Sokszor néha túl nyers, de sohasem sértő vagy bántó. Mellette egy nő igazi nőnek érezheti magát, akit tisztel és akiért felelősséget vállal a férfija.
Szilasi Albert olyan erős karakter, hogy „szinte lejön a lapokról”. Az ember hallja a hangját, látja a szemét, érzi a légzését, miközben olvassa a könyvet. Valósággal életre kel, mint egy igazi, élő személy. Szó sincs arról, hogy a Büszkeség és balítélet Darcyjának pontos mása lenne. Ő jóval elevenebb, pimaszabb, néha már szinte kezelhetetlen személyiség. Jane Austen halhatatlan hőséhez való hasonlatossága a belső nemességben, tartásban, büszkeségben nyilvánul meg, és ezeknek a jellemvonásoknak a tüzes vadóc jelleggel való keveredése teszi Szilasi Albert személyét ellenállhatatlanul vonzóvá, akibe nők százai szerelmesek máris, annak dacára, hogy még csak fél éve jelent meg a könyv.
Könyvvásárlás
Vissza a nyitóoldalra